Februari 2019
Maandag 25 februari
19:30

Racketavond

Woensdag 27 februari
09:30 – 10:30

Toss-ochtend

Maart 2019
Zaterdag 2 maart
09:00 – 12:30

Parkochtend

Zondag 3 maart

Woensdagochtend ITA dames

Maandag 4 maart
19:30

Racketavond

Dinsdag 5 maart
11:00 – 13:00

Tennis-Studiedag voor basisscholieren

Woensdag 6 maart
18:30 – 23:00

Damesinvitatietoernooi

ca. 5 banen bezet

Donderdag 7 maart
09:30 – 10:30

Toss-ochtend

Zaterdag 9 maart
15:30

Hereninvitatietoernooi

Maandag 11 maart
15:00 – 15:50

Kies je sport, proeflessen voor jeugd

19:30

Racketavond

Dinsdag 12 maart
09:30 – 10:30

Toss-ochtend

15:00 – 15:50

Kies je sport, proeflessen voor jeugd

Vrijdag 15 maart

Clubkampioenschappen

Tieneractiviteit middag

Zaterdag 16 maart

Clubkampioenschappen

Zondag 17 maart

Clubkampioenschappen

Maandag 18 maart

Clubkampioenschappen

15:00 – 15:50

Kies je sport, proeflessen voor jeugd

Dinsdag 19 maart

Clubkampioenschappen

15:00 – 15:50

Kies je sport, proeflessen voor jeugd

Woensdag 20 maart

Clubkampioenschappen

09:30 – 10:30

Toss-ochtend

Donderdag 21 maart

Clubkampioenschappen

Vrijdag 22 maart

Clubkampioenschappen

Zaterdag 23 maart

Clubkampioenschappen

Zondag 24 maart

Clubkampioenschappen

Uitloopdag Tenniskids Rood & Oranje

Maandag 25 maart
19:00 – 21:00

Pasjesavond bij Intersport van Dam

19:30

Racketavond

Donderdag 28 maart
09:30 – 10:30

Toss-ochtend

Zaterdag 30 maart

Open dag incl. G-Tennis

Ouder-Kind Toernooi

Zondag 31 maart
09:00 – 12:00

Tenniskids Rood & Oranje

April 2019
Maandag 1 april
19:30

Racketavond

Vrijdag 5 april

Racketmiddag jeugd bassisschool

Zaterdag 6 april

Voorjaarscompetitie zaterdag hele dag

Zondag 7 april

Voorjaarscompetitie zondag hele dag

Tenniskids Groen

09:00 – 12:00

Tenniskids Rood & Oranje

Maandag 8 april

ITA Heren

19:30

Racketavond

Woensdag 10 april

Woensdagochtend ITA dames

Donderdag 11 april

Voorjaarscompetitie donderdag dames

Vrijdag 12 april
18:30

Voorjaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 13 april

Voorjaarscompetitie zaterdag hele dag

Zondag 14 april

Voorjaarscompetitie zondag hele dag

Tenniskids Groen

09:00 – 12:00

Tenniskids Rood & Oranje

Maandag 15 april

ITA Heren

19:30

Racketavond

Woensdag 17 april

Woensdagochtend ITA dames

Donderdag 18 april

Voorjaarscompetitie donderdag dames

Vrijdag 19 april
18:30

Voorjaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 20 april

Voorjaarscompetitie zaterdag hele dag

Maandag 22 april

Voorjaarscompetitie zondag hele dag

Tenniskids Groen

09:00 – 12:00

Tenniskids Rood & Oranje

Woensdag 24 april

Woensdagochtend ITA dames inhaaldag

Tieneractiviteit middag

Donderdag 25 april

Voorjaarscompetitie donderdag dames

Vrijdag 26 april
18:30

Voorjaarscompetitie vrijdagavond

Zondag 28 april

Inhaaldag voorjaarscompetitie zondag & Tenniskids groen

Maandag 29 april

ITA Heren

19:30

Racketavond

Mei 2019
Woensdag 1 mei

Woensdagochtend ITA dames

Vrijdag 3 mei

Clinic & activiteit jeugd

Voorjaarscompetitie vrijdagavond inhaaldag

Zaterdag 4 mei

Voorjaarscompetitie zaterdag inhaaldag

Zondag 5 mei

Inhaaldag voorjaarscompetitie zondag & Tenniskids groen

Maandag 6 mei

ITA Heren

19:30

Racketavond

Woensdag 8 mei

Woensdagochtend ITA dames

Donderdag 9 mei

Voorjaarscompetitie donderdag dames

Vrijdag 10 mei
18:30

Voorjaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 11 mei

Voorjaarscompetitie zaterdag hele dag

Zondag 12 mei

Voorjaarscompetitie zondag hele dag

Tenniskids Groen

Maandag 13 mei

ITA Heren

19:30

Racketavond

Woensdag 15 mei

Woensdagochtend ITA dames

Donderdag 16 mei

Voorjaarscompetitie donderdag dames

Vrijdag 17 mei
18:30

Voorjaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 18 mei

Voorjaarscompetitie zaterdag hele dag

Zondag 19 mei

Voorjaarscompetitie zondag hele dag

Tenniskids Groen

09:00 – 12:00

Tenniskids Rood & Oranje

Maandag 20 mei

ITA Heren

19:30

Racketavond

Woensdag 22 mei

Woensdagochtend ITA dames inhaaldag

Donderdag 23 mei

Voorjaarscompetitie donderdag dames

Vrijdag 24 mei
18:30

Voorjaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 25 mei

Voorjaarscompetitie zaterdag hele dag

Zondag 26 mei

Voorjaarscompetitie zondag hele dag

Tenniskids Groen

09:00 – 12:00

Tenniskids Rood & Oranje

Maandag 27 mei

ITA Heren

19:30

Racketavond

Woensdag 29 mei

Woensdagochtend ITA dames Finaledag

11:00 – 13:00

Tennis-Studiedag voor basisscholieren

Donderdag 30 mei

Voorjaarscompetitie vrijdagavond inhaaldag

Inhaaldag voorjaarscompetitie zondag & Tenniskids groen

Voorjaarscompetitie zaterdag inhaaldag

Vrijdag 31 mei
18:30

Voorjaarscompetitie vrijdagavond

Juni 2019
Zaterdag 1 juni

Voorjaarscompetitie zaterdag hele dag

Zondag 2 juni

Voorjaarscompetitie zondag hele dag

Tenniskids Groen

09:00 – 12:00

Tenniskids Rood & Oranje

Maandag 3 juni
19:30

Racketavond

Woensdag 5 juni

Racketmiddag jeugd bassisschool & BBQ

Donderdag 6 juni

Voorjaarscompetitie donderdag dames

Vrijdag 7 juni

Racketmiddag jeugd bassisschool

11:00 – 13:00

Tennis-Studiedag voor basisscholieren

17:30 – 23:59

35+ toernooi

18:30

Voorjaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 8 juni

Voorjaarscompetitie zaterdag inhaaldag

35+ toernooi

Zondag 9 juni

35+ toernooi

Maandag 10 juni

35+ toernooi

Inhaaldag voorjaarscompetitie zondag & Tenniskids groen

09:00 – 12:00

Tenniskids Rood & Oranje

Dinsdag 11 juni
11:00 – 13:00

Tennis-Studiedag voor basisscholieren

17:30

35+ toernooi

Woensdag 12 juni
17:30

35+ toernooi

Donderdag 13 juni

Voorjaarscompetitie donderdag dames inhaaldag

17:30

35+ toernooi

Vrijdag 14 juni

35+ toernooi

Zaterdag 15 juni

35+ toernooi

Zondag 16 juni

Uitloopdag Tenniskids Rood & Oranje

35+ toernooi

Maandag 17 juni
19:30

Racketavond

Maandag 24 juni
19:30

Racketavond

Vrijdag 28 juni

Tieneractiviteit middag

Juli 2019
Maandag 1 juli
11:00 – 13:00

Tennis-Studiedag voor basisscholieren

19:30

Racketavond

Maandag 8 juli
19:30

Racketavond

Zaterdag 13 juli

Open Toernooi

Zondag 14 juli

Open Toernooi

Maandag 15 juli

Open Toernooi

Dinsdag 16 juli

Open Toernooi

Woensdag 17 juli

Open Toernooi

Donderdag 18 juli

Open Toernooi

11:00 – 13:00

Tennis-Studiedag voor basisscholieren

Vrijdag 19 juli

Open Toernooi

Zaterdag 20 juli

Open Toernooi

Zondag 21 juli

Open Toernooi

Augustus 2019
Zaterdag 31 augustus
09:00

65+ toernooi

September 2019
Zondag 1 september
19:30

Racketavond

Vrijdag 6 september

Tentenkamp jeugd

t/m 07-09-2019
Zondag 8 september
09:00 – 12:00

Tenniskids Rood & Oranje

Maandag 9 september
19:30

Racketavond

Vrijdag 13 september
18:30

Najaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 14 september

Najaarscompetitie zaterdag hele dag

Zondag 15 september

Najaarscompetitie zondag hele dag

Tenniskids Groen

09:00 – 12:00

Tenniskids Rood & Oranje

Maandag 16 september
19:30

Racketavond

Vrijdag 20 september
18:30

Najaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 21 september

Najaarscompetitie zaterdag hele dag

Zondag 22 september

Najaarscompetitie zondag hele dag

Tenniskids Groen

09:00 – 12:00

Tenniskids Rood & Oranje

Maandag 23 september
19:30

Racketavond

Vrijdag 27 september

Tieneractiviteit middag

18:30

Najaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 28 september

Najaarscompetitie zaterdag hele dag

Zondag 29 september

Najaarscompetitie zondag hele dag

Tenniskids Groen

09:00 – 12:00

Tenniskids Rood & Oranje

Maandag 30 september
19:30

Racketavond

Oktober 2019
Vrijdag 4 oktober

Racketmiddag jeugd bassisschool

18:30

Najaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 5 oktober

Najaarscompetitie zaterdag hele dag

Zondag 6 oktober

Najaarscompetitie zondag hele dag

Tenniskids Groen

09:00 – 12:00

Tenniskids Rood & Oranje

Maandag 7 oktober
19:30

Racketavond

Vrijdag 11 oktober
18:30

Najaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 12 oktober

Najaarscompetitie zaterdag hele dag

Zondag 13 oktober

Najaarscompetitie zondag hele dag

Tenniskids Groen

Maandag 14 oktober
19:30

Racketavond

Vrijdag 18 oktober
18:30

Najaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 19 oktober

Najaarscompetitie zaterdag hele dag

Zondag 20 oktober

Najaarscompetitie zondag hele dag

Tenniskids Groen

Maandag 21 oktober
19:30

Racketavond

Vrijdag 25 oktober

Clinic & activiteit jeugd

18:30

Najaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 26 oktober

Najaarscompetitie zaterdag hele dag

Zondag 27 oktober

Najaarscompetitie zondag hele dag

Tenniskids Groen

Maandag 28 oktober
19:30

Racketavond

November 2019
Vrijdag 1 november

Racketmiddag jeugd bassisschool

18:30

Inhaaldag najaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 2 november

Open Jeugd Toernooi

Inhaaldag najaarscompetitie zaterdag

Zondag 3 november

Open Jeugd Toernooi

Inhaaldag najaarscompetitie zondag

Tenniskids Groen

Maandag 4 november
19:30

Racketavond

Vrijdag 8 november
18:30

Inhaaldag najaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 9 november

Open Toernooi

Inhaaldag najaarscompetitie zaterdag

Zondag 10 november

Open Jeugd Toernooi

Inhaaldag najaarscompetitie zondag

Tenniskids Groen

Maandag 11 november
19:30

Racketavond

Vrijdag 15 november
18:30

Inhaaldag najaarscompetitie vrijdagavond

Zaterdag 16 november

Open Jeugd Toernooi

Inhaaldag najaarscompetitie zaterdag

Zondag 17 november

Open Jeugd Toernooi

Inhaaldag najaarscompetitie zondag

Tenniskids Groen

Maandag 18 november

Tenniskids Groen

Vrijdag 22 november
19:00

Winteronderlinge

Zaterdag 23 november

Open Jeugd Toernooi

Zondag 24 november

Open Jeugd Toernooi

Maandag 25 november
19:30

Racketavond

Vrijdag 29 november
19:00

Winteronderlinge

December 2019
Maandag 2 december
19:30

Racketavond

Vrijdag 6 december
19:00

Winteronderlinge

Maandag 9 december
19:30

Racketavond

Vrijdag 13 december
19:00

Winteronderlinge

Maandag 16 december
19:30

Racketavond

Maandag 23 december
19:30

Racketavond

Januari 2020
Zaterdag 4 januari
16:00

Darttoernooi

Zondag 5 januari
16:00

Nieuwjaarsreceptie voor alle leden

Maandag 6 januari
19:30

Racketavond

Vrijdag 10 januari
19:00

Winteronderlinge

Maandag 13 januari
19:30

Racketavond

Vrijdag 17 januari
19:00

Winteronderlinge

Maandag 20 januari
19:30

Racketavond

Vrijdag 24 januari
19:00

Winteronderlinge

Maandag 27 januari
20:00

ALV - Algemene Leden Vergadering (er wordt niet getennist)

Vrijdag 31 januari
19:00

Reservedatum Winteronderlinge

Februari 2020
Maandag 3 februari
19:30

Racketavond

Maandag 10 februari
19:30

Racketavond

Maandag 17 februari
19:30

Racketavond

Maandag 24 februari
19:30

Racketavond

Maart 2020
Maandag 2 maart
19:30

Racketavond

Maandag 9 maart
19:30

Racketavond

Maandag 16 maart
19:30

Racketavond

Maandag 23 maart
19:30

Racketavond

Maandag 30 maart
19:30

Racketavond