Maart 2021
Vrijdag 5 maart

Racketmiddag Jeugd

Maandag 8 maart
19:30

Racketavond

Dinsdag 9 maart
09:30

Toss-ochtend

Vrijdag 12 maart

Clubkampioenschappen

t/m 21-03-2021
Maandag 22 maart
19:30

Racketavond

Dinsdag 23 maart
09:30

Toss-ochtend

Zaterdag 27 maart

Open Dag TCH

Ouder-Kind Toernooi

Maandag 29 maart
19:30

Racketavond

Dinsdag 30 maart
09:30

Toss-ochtend

April 2021
Vrijdag 2 april
18:30

Voorjaarscompetitie

Maandag 5 april
19:30

Racketavond

Donderdag 8 april
09:30 – 14:00

Voorjaarscompetitie

Vrijdag 9 april
18:30

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 10 april
09:30 – 22:00

Voorjaarscompetitie

Zondag 11 april
08:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Maandag 12 april
19:30

Racketavond

Donderdag 15 april
09:30 – 14:00

Voorjaarscompetitie

Vrijdag 16 april
18:30

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 17 april
09:30 – 22:00

Voorjaarscompetitie

Zondag 18 april
08:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Maandag 19 april
19:30

Racketavond

Donderdag 22 april
09:30 – 14:00

Voorjaarscompetitie

Vrijdag 23 april
18:30

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 24 april
09:30 – 22:00

Voorjaarscompetitie

Zondag 25 april
08:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Maandag 26 april
19:30

Racketavond

Donderdag 29 april
09:30 – 14:00

Voorjaarscompetitie

Vrijdag 30 april
18:30

Voorjaarscompetitie

Mei 2021
Zaterdag 1 mei
09:30 – 22:00

Voorjaarscompetitie

Zondag 2 mei
08:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Maandag 3 mei
19:30

Racketavond

Donderdag 6 mei
09:30 – 14:00

Voorjaarscompetitie inhaaldag

Vrijdag 7 mei
18:30

Voorjaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 8 mei
09:30 – 22:00

Voorjaarscompetitie inhaaldag

Zondag 9 mei
08:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie inhaaldag

Maandag 10 mei
19:30

Racketavond

Donderdag 13 mei
09:30 – 14:00

Voorjaarscompetitie inhaaldag

Vrijdag 14 mei
18:30

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 15 mei
09:30 – 22:00

Voorjaarscompetitie

Zondag 16 mei
08:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Maandag 17 mei
19:30

Racketavond

Donderdag 20 mei
09:30 – 14:00

Voorjaarscompetitie

Vrijdag 21 mei
18:30

Voorjaarscompetitie

Maandag 24 mei
09:30 – 16:00

Voorjaarscompetitie inhaaldag

19:30

Racketavond

Donderdag 27 mei
09:30 – 14:00

Voorjaarscompetitie

Vrijdag 28 mei
18:30

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 29 mei
09:30 – 22:00

Voorjaarscompetitie

Zondag 30 mei
08:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Maandag 31 mei
19:30

Racketavond

Juni 2021
Donderdag 3 juni
09:30 – 14:00

Voorjaarscompetitie

Vrijdag 4 juni
18:30

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 5 juni
09:30 – 22:00

Voorjaarscompetitie

Zondag 6 juni
08:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Maandag 7 juni
19:30

Racketavond

Donderdag 10 juni
09:30 – 14:00

Voorjaarscompetitie inhaaldag

Vrijdag 11 juni

35+ Toernooi

Zaterdag 12 juni

35+ Toernooi

09:30 – 22:00

Voorjaarscompetitie inhaaldag

Zondag 13 juni

35+ Toernooi

08:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie inhaaldag

Maandag 14 juni

35+ Toernooi

19:30

Racketavond

Dinsdag 15 juni

35+ Toernooi

Woensdag 16 juni

35+ Toernooi

Donderdag 17 juni

35+ Toernooi

Vrijdag 18 juni

35+ Toernooi

18:30

Voorjaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 19 juni

35+ Toernooi

Zondag 20 juni

35+ Toernooi

Maandag 21 juni
19:30

Racketavond

Vrijdag 25 juni
18:30

Voorjaarscompetitie inhaaldag

Maandag 28 juni
19:30

Racketavond

Juli 2021
Maandag 5 juli
19:30

Racketavond

Maandag 12 juli
19:30

Racketavond

Zaterdag 17 juli
08:00 – 20:00

Open Toernooi

Zondag 18 juli
08:00 – 20:00

Open Toernooi

Maandag 19 juli
16:00 – 23:59

Open Toernooi

19:30

Racketavond

Dinsdag 20 juli
16:00 – 23:59

Open Toernooi

Woensdag 21 juli
16:00 – 23:59

Open Toernooi

Donderdag 22 juli
16:00 – 23:59

Open Toernooi

Vrijdag 23 juli
16:00 – 23:59

Open Toernooi

Zaterdag 24 juli
08:00 – 20:00

Open Toernooi

Zondag 25 juli
08:00 – 20:00

Open Toernooi

Maandag 26 juli
19:30

Racketavond

Augustus 2021
Maandag 2 augustus
19:30

Racketavond

Maandag 9 augustus
19:30

Racketavond

Maandag 16 augustus
19:30

Racketavond

Maandag 23 augustus
19:30

Racketavond

Zaterdag 28 augustus

65+ Toernooi

Zondag 29 augustus

50+ Toernooi

Maandag 30 augustus

50+ Toernooi

19:30

Racketavond

September 2021
Woensdag 1 september

50+ Toernooi

Donderdag 2 september

50+ Toernooi

Vrijdag 3 september

50+ Toernooi

Tentenkamp Jeugd

t/m 04-09-2021
Zaterdag 4 september

50+ Toernooi

Zondag 5 september

50+ Toernooi

Maandag 6 september
19:30

Racketavond

Maandag 13 september
19:30

Racketavond

Vrijdag 17 september
18:30

Najaarscompetitie

Zaterdag 18 september
09:30 – 22:00

Najaarscompetitie

Zondag 19 september
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie

Maandag 20 september
19:30

Racketavond

Vrijdag 24 september
18:30

Najaarscompetitie

Zaterdag 25 september
09:30 – 22:00

Najaarscompetitie

Zondag 26 september
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie

Maandag 27 september
19:30

Racketavond

Oktober 2021
Vrijdag 1 oktober
18:30

Najaarscompetitie

Zaterdag 2 oktober
09:30 – 22:00

Najaarscompetitie

Zondag 3 oktober
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie

Maandag 4 oktober
19:30

Racketavond

Vrijdag 8 oktober
18:30

Najaarscompetitie

Zaterdag 9 oktober
09:30 – 22:00

Najaarscompetitie

Zondag 10 oktober
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie

Maandag 11 oktober
19:30

Racketavond

Vrijdag 15 oktober
18:30

Najaarscompetitie

Zaterdag 16 oktober
09:30 – 22:00

Najaarscompetitie

Zondag 17 oktober
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie

Maandag 18 oktober
19:30

Racketavond

Vrijdag 22 oktober
18:30

Najaarscompetitie

Zaterdag 23 oktober
09:30 – 22:00

Najaarscompetitie

Zondag 24 oktober
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie

Maandag 25 oktober
19:30

Racketavond

Vrijdag 29 oktober
18:30

Najaarscompetitie

Zaterdag 30 oktober
09:30 – 22:00

Najaarscompetitie

Zondag 31 oktober
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie

November 2021
Maandag 1 november
19:30

Racketavond

Vrijdag 5 november
18:30

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 6 november
09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

09:30 – 22:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 7 november
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie inhaaldag

09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

Maandag 8 november
19:30

Racketavond

Vrijdag 12 november
18:30

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 13 november
09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

09:30 – 22:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 14 november
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie inhaaldag

09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

Maandag 15 november
19:30

Racketavond

Vrijdag 19 november
18:30

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 20 november
09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

09:30 – 22:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 21 november
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie inhaaldag

09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

Maandag 22 november
19:30

Racketavond

Vrijdag 26 november
19:30 – 22:30

Winteronderlinge

Zaterdag 27 november
09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

Zondag 28 november
09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

Maandag 29 november
19:30

Racketavond

December 2021
Vrijdag 3 december
19:30 – 22:30

Winteronderlinge

Maandag 6 december
19:30

Racketavond

Vrijdag 10 december
19:30 – 22:30

Winteronderlinge

Maandag 13 december
19:30

Racketavond

Vrijdag 17 december
19:30 – 22:30

Winteronderlinge

Maandag 20 december
19:30

Racketavond

Maandag 27 december
19:30

Racketavond

Januari 2022
Maandag 3 januari
19:30

Racketavond

Zaterdag 8 januari

Darttoernooi

Zondag 9 januari
16:00

Nieuwjaarsreceptie

Maandag 10 januari
19:30

Racketavond

Vrijdag 14 januari
19:30 – 22:30

Winteronderlinge

Maandag 17 januari
19:30

Racketavond

Vrijdag 21 januari
19:30 – 22:30

Winteronderlinge

Maandag 24 januari
19:30

Racketavond

Vrijdag 28 januari
19:30 – 22:30

Winteronderlinge

Maandag 31 januari
19:30

Racketavond

20:00

Algemene Leden Vergadering - Geen tennis

Februari 2022
Vrijdag 4 februari
19:30 – 22:30

Winteronderlinge reservedag

Maandag 7 februari
19:30

Racketavond

Maandag 14 februari
19:30

Racketavond

Maandag 21 februari
19:30

Racketavond

Maandag 28 februari
19:30

Racketavond

Maart 2022
Maandag 7 maart
19:30

Racketavond

Zaterdag 12 maart

Clubkampioenschappen

Zondag 13 maart

Clubkampioenschappen

Maandag 14 maart

Clubkampioenschappen

19:30

Racketavond

Dinsdag 15 maart

Clubkampioenschappen

Woensdag 16 maart

Clubkampioenschappen

Donderdag 17 maart

Clubkampioenschappen

Vrijdag 18 maart

Clubkampioenschappen

Zaterdag 19 maart

Clubkampioenschappen

Zondag 20 maart

Clubkampioenschappen

Maandag 21 maart
19:30

Racketavond

Maandag 28 maart
19:30

Racketavond