September 2021
Vrijdag 24 september
18:30

Najaarscompetitie

Zaterdag 25 september
09:30 – 22:00

Najaarscompetitie

Zondag 26 september
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie

Maandag 27 september
19:30

Racketavond

Oktober 2021
Vrijdag 1 oktober
18:30

Najaarscompetitie

Zaterdag 2 oktober
09:30 – 22:00

Najaarscompetitie

Zondag 3 oktober
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie

Maandag 4 oktober
19:30

Racketavond

Vrijdag 8 oktober
18:30

Najaarscompetitie

Zaterdag 9 oktober
09:30 – 22:00

Najaarscompetitie

Zondag 10 oktober
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie

Maandag 11 oktober
19:30

Racketavond

Vrijdag 15 oktober
18:30

Najaarscompetitie

Zaterdag 16 oktober
09:30 – 22:00

Najaarscompetitie

Zondag 17 oktober
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie

Maandag 18 oktober
19:30

Racketavond

Vrijdag 22 oktober
18:30

Najaarscompetitie

Zaterdag 23 oktober
09:30 – 22:00

Najaarscompetitie

Zondag 24 oktober
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie

Maandag 25 oktober
19:30

Racketavond

Vrijdag 29 oktober
18:30

Najaarscompetitie

Zaterdag 30 oktober
09:30 – 22:00

Najaarscompetitie

Zondag 31 oktober
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie

November 2021
Maandag 1 november
19:30

Racketavond

Vrijdag 5 november
18:30

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 6 november
09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

09:30 – 22:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 7 november
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie inhaaldag

09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

Maandag 8 november
19:30

Racketavond

Vrijdag 12 november
18:30

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 13 november
09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

09:30 – 22:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 14 november
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie inhaaldag

09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

Maandag 15 november
19:30

Racketavond

Vrijdag 19 november
18:30

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 20 november
09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

09:30 – 22:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 21 november
08:00 – 20:00

Najaarscompetitie inhaaldag

09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

Maandag 22 november
19:30

Racketavond

Vrijdag 26 november
19:30 – 22:30

Winteronderlinge

Zaterdag 27 november
09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

Zondag 28 november
09:00 – 18:00

Open Jeugd Toernooi

Maandag 29 november
19:30

Racketavond

December 2021
Vrijdag 3 december
19:30 – 22:30

Winteronderlinge

Maandag 6 december
19:30

Racketavond

Vrijdag 10 december
19:30 – 22:30

Winteronderlinge

Maandag 13 december
19:30

Racketavond

Vrijdag 17 december
19:30 – 22:30

Winteronderlinge

Maandag 20 december
19:30

Racketavond

Maandag 27 december
19:30

Racketavond

Januari 2022
Maandag 3 januari
19:30

Racketavond

Zaterdag 8 januari

Darttoernooi

Zondag 9 januari
16:00

Nieuwjaarsreceptie

Maandag 10 januari
19:30

Racketavond

Vrijdag 14 januari
19:30 – 22:30

Winteronderlinge

Maandag 17 januari
19:30

Racketavond

Vrijdag 21 januari
19:30 – 22:30

Winteronderlinge

Maandag 24 januari
19:30

Racketavond

Vrijdag 28 januari
19:30 – 22:30

Winteronderlinge

Maandag 31 januari
19:30

Racketavond

20:00

Algemene Leden Vergadering - Geen tennis

Februari 2022
Vrijdag 4 februari
19:30 – 22:30

Winteronderlinge reservedag

Maandag 7 februari
19:30

Racketavond

Maandag 14 februari
19:30

Racketavond

Maandag 21 februari
19:30

Racketavond

Maandag 28 februari
19:30

Racketavond

Maart 2022
Maandag 7 maart
19:30

Racketavond

Zaterdag 12 maart

Clubkampioenschappen

Zondag 13 maart

Clubkampioenschappen

Maandag 14 maart

Clubkampioenschappen

19:30

Racketavond

Dinsdag 15 maart

Clubkampioenschappen

Woensdag 16 maart

Clubkampioenschappen

Donderdag 17 maart

Clubkampioenschappen

Vrijdag 18 maart

Clubkampioenschappen

Zaterdag 19 maart

Clubkampioenschappen

Zondag 20 maart

Clubkampioenschappen

Maandag 21 maart
19:30

Racketavond

Maandag 28 maart
19:30

Racketavond