
17-12-2025 |
Problemen met toegangscode TCH…?
Het komt helaas nog regelmatig voor dat de toegangscode van het hek en de deuren van TCH niet werkt. Dan sta je dus voor een gesloten deur. Tip: de oude code van de vorige week werkt dan vaak wel!
Het probleem doet zich vooral voor op de maandag. Dat is namelijk de dag dat voor iedereen de nieuwe codes in werking treden. Echter, die switch van codes wil nog wel eens haperen. De voor die week geldende toegangscode staat altijd rechts op het scherm in vette letters. Je opent hiervoor de KNLTB-app en klikt onderaan op “home”. Direct onder de toegangscode zie je ook nog - goed kijken, leesbril even erbij pakken…! - in een heel dun onopvallend lettertje de code van de vorige week. Mocht de geldende code niet werken, dan kun je de vorige code gebruiken. Dat werkt dan meestal wel.
Voor wie het niet meer weet: ieder lid van TCH heeft zijn eigen toegangscode om binnen te komen. En om te vermijden dat codes langere tijd gaan rondzwerven krijg je iedere maandag een nieuwe code. Het heeft dus ook geen zin een code in je agenda of telefoonboekje te noteren.
Dus ja wel: de toegangscode van TCH opent voor onze leden deuren die voor anderen gesloten blijven!
